Részletek: A Keleti Konferencia döntőjét hétfőn rendezik

A hétfői mérkőzés A Chargers és az Islanders hétfőn részt vett a Keleti Konferencia döntőjének legjobb hét játékrészének első mérkőzésén a 2020-as rájátszásban… A Tampa Bay és a New York korábban játszott a rájátszásban.Kétszer négyszemközt a Chargers nyerte meg a sorozatot… A Tampa Bay öt meccsen győzte le az Islanderst a 2004-es Keleti Konferencia negyeddöntőjében.Az első négy meccs 3-0-s eredménnyel zárult.The Chargers A csapat három meccset nyert (1., 3. és 4.) Nikola kapus zárt kapus meccsén, ami az egyetlen kettő az NHL történetében, ahol legalább négy egymást követő meccset játszottak.Felfüggesztette a sorozat kezdetét (és: 2002 CQF OTT vs. PIT);Bolts továbbra is megnyeri a szervezet első bajnoki címét, és egyelőre csak a 2004-es Stanley-kupáról… A Chargers 2016-ban is a Keleti Konferenciában szerepel. Az Islanders elleni elődöntőben öt meccset nyertek meg.A Bolts az első meccset hazai pályán 5-3-ra elveszítette.Négy egymást követő meccs előtt, köztük két hosszabbításban Brooklynban (a harmadik meccs 5-4 OT W és a negyedik meccs 2-1 OT W)…A Tampa Bay 2019-es rekordja 1-2-0-20 alapszakasz meccse Szigetlakók;Raiden 5-2 november 1-jén A nap lement Long Islanden, december 9-én az AMALIE Arénában 5-1-re, majd február 8-án 3-1-es hazai győzelemmel zárta a szezon sorozatát. Ez a hatodik alkalom, hogy a Boltes csapata megnyerte a bajnokságot.Győzelmi sorozat január 29-től február 17-ig…Steven Stamkos gólt szerzett (2–1–3 pont) az Islanders ellen a 2019–2020-as szezonban….Andrei Vasilevskiy (Andrei Vasilevskiy) 1-1-0 New York a 2019-20-as szezonban, a GAA 2,54, a megtakarítási arány 0,884.
Az elmúlt hat szezonban a Chargers negyedszer vett részt a Keleti Konferencia döntőjében, és az elmúlt tíz szezonban ötödször vett részt a Blitzben… A Keleti Konferencia döntője a hatodik alkalom a Tampa Bay történetében. A Bolt 2. helyen áll a Keleti Konferencia döntőjében 3 történelmi rekorddal.Győzelmük a 2004-es Stanley-kupa-győzelem és a 2015-ös meccs... A Blitz 10-16-szor volt az első meccsen, beleértve a 2020-as rájátszás 1-1-es eredményét... A Keleti Konferencia döntőjének első meccsén mindig 3-2…A Tampa Bay megnyerte a négymeccses győzelmi sorozatot a rájátszásban, ami az NHL rájátszásában A leghosszabb aktív győzelmi sorozat, holtversenyben a negyedik a teljes rájátszásban… A Chargers a legutóbbi nyolc rájátszásból hetet megnyert… a 2020-as rájátszás, Bolt győzelmi aránya A legmagasabb (0,769).
A Tampa Bay kapusa, Andrej Vasziljevszkij 47 győzelmet aratott és 45 vereséget aratott pályafutása ötödik győzelmén a BOS elleni rájátszásban – ez pályafutása második legalacsonyabb rekordja a rájátszásban Befejezte a második kört… Vasziljevszkij a Vezena Trophy zsinórban a harmadik szezonja, aki bejutott a döntőben, és ő az egyetlen csapat, amely minden percben játszik a csapatban a 2020-as rájátszásban. A kapus… Vasziljevszkij hét győzelmet aratott az elmúlt nyolc rájátszásban, és az összes NHL-kapus győzelemre vezette (10) a 2020-as rájátszásban… 2018 óta Vasziljevszkij Az év eleje óta megnyerte a legtöbb rájátszásbeli győzelmet az NHL-kapusok között (21), holtversenyben az első helyen Tuukka Raskkal és Braden Holtbyval… A 2020-as rájátszásban a csapat maradék négy főkapusa… Vaszilivszkij kettő vagy kevesebb gólt adott a rájátszás utolsó három meccsén, 13 meccsen összesen nyolc gólt szerzett.
A Lightning védője, Victor Hedman megszerezte első hosszabbításos gólját az ötödik hosszabbítási mérkőzésen a BOS-szel.Ez volt pályafutása első hosszabbításos gólja.A labda… Hedman egy gólpasszt is adott a 2020-as rájátszás második többpontos meccsének ötödik meccsén.… Hedman csatlakozott a Brayden Pointhoz (2020 ötödik meccse a CBJ ellen) és Martin St. Louishoz (az ECQF vs. NNI ötödik meccse és a 2003-as ECQF hatodik meccse a 3SH WSH meccsen), ő lett az egyetlen, aki hosszabbítást szerzett Hedmannek. a harmadik villámvédő játékos, aki hosszabbításban gólt szerzett a rájátszásban, csatlakozva Jason Garrisonhoz (New York International Game Show 4. ECSF) és Dan Girardihoz (Dan Girardi) (BOS a 2018-as 4. meccsen)…Hedman a második kört az ellen teljesítette. BOS és négy gólt szerzett.Ez a 2016-os ECSF-je a New York ellen A State University meccseinek sorozatában egy védekező játékos villámcsapásszerű rájátszásrekordja, ez a legtöbb gólja...Hedmannek öt gólja van a 2020-as rájátszásban, ami szintén villámló A legtöbb rekord egy védekező játékos által a rájátszásban szerzett gólok, megdöntve a 2016-os rájátszásban szerzett négygólos rekordját… Heidman négy pontot szerzett az öt meccsből álló második fordulóban (4-2) –6 pont… Heideman a hetedik helyen áll az NHL védekező játékosai között a 2020-as rájátszás góllövőlistáján, és holtversenyben a második helyen áll a lőtt gólok számában.
Mutasson irányt a Bolt centere, Brayden Point (Brayden Point) az utolsó három meccsén és a 2020-as rájátszás negyedik többpontos meccsén, a második, a BOS elleni ötödik meccsen megnyert többpontos meccsen Két gólpassz… a pontok hat meccsre növelték győzelmi sorozatát ( 2-9-11 pont.), pályafutása pedig összemérhető az ezekben a rájátszásokban korábban elért rájátszási pontokkal (a 2020-as rájátszás első 6 meccsén 3-3-7 ponttal)… Pont azóta az első NHL-játékos , Cory Stillman (Cory Stillman) 2006-ban (7 GP és 13 GP) több hat meccsen szerzett pontokat egy rájátszásban… A Point 13 gólrekordja van a 2019-es rájátszás óta a legutóbbi 14 rájátszásban… A Point az első helyen végzett A második körben , 7 gólpasszt adott a BOS ellen, ezzel rekordot döntött a Chargers a legtöbb gólpassz tekintetében a rájátszásban… Poynter 6 egymást követő meccsen megnyerte a második egymást követő NHL-es aktív gólpasszt, és holtversenyben a harmadik helyen végzett. A 2020-as rájátszás összesített győzelmi sorozata… Point's hatmeccses győzelmi sorozat ta harmadik helyen végzett a 2020-as rájátszásban.
Ekkor Nyikita Kucserovnak, Nyikita Kucserov jobbszélsőjének nem sikerült teljesítenie az ötödik játszmát a BOS ellen, de döntetlent ért el a második fordulóban (2-5-7 pont).két.…Kucserov két többpontos meccsen.A rájátszás utolsó három meccsén és négy többpontos meccsen szerepelt… Kucserov holtversenyben Martin St. Louis-val a legtöbbet szerezte a Lightning rájátszás történetében.Két többpontos játékban.
Kucserov már korábban a rájátszásban a rájátszásban gólszerző csapatként helyettesítette a Chargerst, és gólra volt szüksége Boltes éllovas csapatának helyére.
Megnövelt pontozás A Lightning balszélsője, Ondrej Palat (Ondrej Palat) a BOS elleni 5. meccsen szerezte első gólját, így győzelmi sorozata négy meccsre nőtt, a Chargersnél az utószezonban A leghosszabb ilyen rekord a meccseken, és csatlakozik Steven Stankoshoz (2018) , 2015), Vincent Lecavalier (2007) és Martin St. Louis (Martin St. Louis) (2003)…Parat a második körben mind az öt meccsen pontot szerzett, így karrierje során új pontokat szerzett a legtöbb egymást követő rájátszásban.Palat will TBL playoffs Az ötödik játékrész lövéseinek számának rögzítése (10);az utolsó két meccsen 15 gólnál jár...Parat megelőzte jelenlegi csapattársát, Alex Killornt (Alex Killorn), ötödik góljával a meccsen a negyedik helyre lépett a Tampa Bay (Tampa Bay) rájátszásban a góllövőlista éllovasa között.
A látszatvédő Kevin Shattenkirk (Kevin Shattenkirk) két gólpasszt jegyzett a BOS elleni ötödik meccsen, első többpontos meccsén a 2020-as rájátszásban és utószezonjában. Pályafutása hetedik meccse (az első meccs a DAL WCSF második meccse óta) 2016-ban)… öt meccsen gólpassz a 2020-as rájátszásban (16. az NHL D csapatában)
Az út tovább A második foglalkozás-szeptember 9-20, szerda A harmadik foglalkozás-szeptember 11-én péntek este 20:00-ig Negyedik foglalkozás-szeptember 13-szerda délután a harmadik foglalkozásig, az ötödik foglalkozás*-9 15-től 20 óráig másnap 8 éjszaka 6*-szeptember 17-től 8 óráig 8-ig 7-én*-szeptember 19-én, pénteken 19:30-ig *Ha szükséges
További információra és valós idejű pontszámfrissítésekre van szüksége?Kattintson ide, hogy feliratkozzon a 2019-20-as játéknapi útmutató e-mail-listájára.
tampabaylightning.com a Tampa Bay Lightning hivatalos weboldala.A Tampa Bay Lightning és a tampabaylightning.com a Lightning Hockey LP NHL, az NHL Shield védjegyei, a Stanley Cup szóvédjegye és képe, valamint az NHL Conference logója, valamint a National Hockey League bejegyzett védjegyei.Minden NHL logó és jelzés, NHL csapat logó és jelzés, valamint minden egyéb, ebben a cikkben leírt, védett anyag az NHL és a megfelelő NHL csapataik tulajdonát képezi, és nem másolható az NHL Enterprises, LP előzetes írásbeli engedélye nélkül.2020 Lightning Hockey, LP és National Hockey League.A Lightning Hockey, LP a Vinik Sports Group leányvállalata.minden jog fenntartva.

Feladás időpontja: 2020.07.07